صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / محافظ های حرارتی شوک کمتری به ما وارد می کنند!

محافظ های حرارتی شوک کمتری به ما وارد می کنند!

محافظ های حرارتی شوک کمتری به ما وارد می کنند!!!

 

تا به حال براى همه ما پیش آمده است که گوشى هاى موبایلمان از دستمان یا هر جاى دیگرى به زمین سقوط کرده باشد،چه صحنه ى وحشتناکى!!
از زمان سقوط تا برداشتن موبایل از روى زمین لحظاتى سخت و نفسگیر را مى گذرانیم تا ببینیم چه بلایى سر گوشى و صفحه نمایش آن آمده است! حال فرض کنید که موبایلمان محافظ صفحه نمایش هم نداشته باشد یا محافظى ارزان قیمت داشته باشد که تنها از خط و خراش جلوگیرى مى کند، با توجه به گرانى وحشتناک موبایل و تعمیر آن در این روزها، ممکن است در این موقعیت تا مرز سکته هم پیش برویم (البته دور از جانتان)
حالا ما مى خواهیم شما را با محافظى آشنا کنیم که در این موقعیت هاى حساس به کمک شما مى آیند و به شما شوک کمترى وارد مى کنند.
محافظ هاى حرارتى ار نوع محافظ هاى شیشه اى هستند، از نظر ظاهرى هم تفاوت چندانى با مدل هاى استاندارد شیشه اى و پلاستیکى ندارند، اما داراى قیمت هاى بالاترى هستند، به نفع شماست در مورد خرید محافظ خساست به خرج ندهید زیرا ممکن است بعد ها هزینه بیشترى براى تعمیر و یا تعویض صفحه نمایش بپردازید.

اما چه چیزى باعث تفاوت محافظ حرارتى با محافظ صفحه نمایش شیشه اى یا پلاستیکى شده است؟

تفاوت اصلى در نحوه ساخت آنهاست، محافظ هاى حرارتى با حرارت دادن و پس از آن به سرعت خنک شدن ساخته مى شود.

چه چیزى در این محافظ هاى حرارتى ارزش هزینه بیشتر کردن را دارد؟

 

محافظ هاى حرارتى ۵ برابر ضخیم تر از محافظ هاى پلاستیکى هستند بنابراین محافظ خیلى بهترى هستند ،این محافظ ها بسیار مقاوم هستند و به راحتى خراشیده یا آسیب نمى بینند، بنابراین اگر گوشى شما از دستتان سقوط کند یا اتفاق هاى دیگرى براى آن بیفتد وجود این محافظ هاى حرارتى باعث مى شود که شوک کمترى در آن لحظه به ما وارد شود و کمى احساس آسودگى داشته باشیم،محافظ هاى حرارتى صاف تر و شفاف تر از مدل هاى پلاستیکى هستند و به ظاهر و احساس صفحه اصلى موبایل شما نزدیک تر است.

به دلیل تمام مزایایى که ذکر کردیم این محافظ ها ارزش هزینه بیشتر کردن را دارند یک ضرب المثل قدیمى هست که مى گوید هر چه قدر پول بدهى همان قدر آش مى خورى، پس توصیه ما را جدى بگیرید و نه تنها براى خرید محافظ بلکه در مورد هیچ چیزى خساست به خرج ندهید!!

درباره نویسنده :

3 دیدگاه برای محافظ های حرارتی شوک کمتری به ما وارد می کنند! ثبت شده است

  1. من از این محافظ ها اصلا راضی نیستم چون ظاهر گوشی مو خیلی زشته کرده بخاطر قطر زیادش و البته روی قدرت تاچ گوشیمو هم اثر گذاشته به نظرم این محافظ ها اصلا مناسب نیستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *