استفاده از گوشی موبایل برای خیلی از افراد به یک عادت روزانه تبدیل شده و نمی شود که در طول روز از آن استفاده نکرد. اما اگر استفاده شما هم از گوشی در طول روز زیاد باشد بنابراین نیاز به شارژ کردن گوشی در روز دارید و از طرفی ممکن است که در رفت و آمد باشید یا به پریز برق دسترسی نداشته باشید و بنابراین به یک پاور بانک (شارژر همراه) نیاز دارید. اما برای اینکه بهترین پاور بانک مناسب تان را بخرید باید از یک سری نکات اطلاع داشته باشید که ما در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده زمانی که به گوشی تان نیاز داشته باشید شارژ کافی نداشته باشد و یا خاموش باشد. و بدتر از آن به پریز برق هم دسترسی نداشته باشید!

در اینجاست که نیاز به یک پاور بانک مناسب را متوجه می شوید.

اگر قصد خرید بهترین پاور بانک که مناسب شما باشد، را دارید پس حتما این مطلب را دنبال کنید.

 

راهنمای خرید پاور بانک مناسب

 

تعداد درگاه خروجی: برای کسانی که همزمان قصد دارند دو گوشی موبایل و یا بیشتر شارژ کنند، حتما باید در هنگام خرید دقت کنند که پاور بانک بیشتر از یک درگاه شارژ خروجی داشته باشد.

نحوه نمایش میزان شارژ باقی مانده باتری: به طور معمول پاور بانک ها به دو صورت شارژ میزان شارژ باقی مانده را نشان می دهند؛ یا با چراغ LED نمایش می دهند و یا به طور واضح درصد باتری باقی مانده بر روی آن نشان داده می شود. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که برایتان مهم است بدانید دقیقا پاور بانک تان چه میزان شارز نگه می دارد به شما توصیه می کنیم تا در هنگام خرید پاور بانک حتما موردی را انتخاب کنید که نمایش درصد باتری دارد.

سازگاری: از این جهت که از هردو سیستم عامل اندروید و آیفون قابلیت پشتیبانی دارد یا خیر.

قابلیت شارز کردن: اگر به غیر از گوشی وسایل الکترونیکی دیگر مثل لب تاپ و یا تبلت هم قصد دارید با پاور بانک شارژ کنید بنابراین سازگاری پاوربانک با انواع محصول را بررسی کنید.

 

 

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *