صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / پاور بانک کم ظرفیت

پاور بانک کم ظرفیت

برای خیلی از ما، همراه داشتن پاوربانک از ملزومات زندگی مان شده است. تقریبا اکثریت مان از دستگاه های هوشمند الکرونیکی مثل موبایل و تبلت استفاده می کنیم. یکی از مشکلاتی که با آنها رو به رو می شویم تمام شدن شارژ دستگاه ها می باشد. این موضوع زمانی اذیت کننده تر است که به پریز برق دسترسی نداشته باشیم. مثل هنگامی که در رفت و آمد هستیم. کاری که برای رفع مشکلمان می توانیم انجام دهیم، خرید پاوربانک مناسب می باشد.

یکی از تقسیم بندی هایی که می توان درگروه پاور بانک ها انجام داد بر اساس ظرفیت شان می باشد. به طوریکه ما پاور بانک ها را به سه دسته کم ظرفیت (کمتر از ۱۰۰۰۰)، ظرفیت متوسط (بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰)، با ظرفیت بالا (بیش تر از ۱۵۰۰۰) تقسیم می کنیم.

در اینجا سعی کردیم به مواردی که در هنگام خرید پاور بانک های با ظرفیت کمتر از ۱۰۰۰۰ باید مد نظر داشته باشید اشاره کنیم. پرفروش ترین ظرفیت هایی که در این دسته قرار دارند، پاور بانک ۵۰۰۰ و پاور بانک ۶۰۰۰ می باشند.

ظرفیت :

همانطور که می دانید ظرفیت پاوربانک، حداکثر میزان برقی است که می تواند در خودش ذخیره کند. معمولا این دسته از پاور بانک ها بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که به ظرفیت خیلی بالایی احتیاج نداشته باشند. تازه جالب تر آنجاست که بدانید ما دو نوع ظرفیت داریم. اول ظرفیت اسمی که بر روی پاور بانک ها درج می شود و دوم  هم ظرفیت واقعی می باشد. پاور بانک ها وقتی در حال برق رسانی به گجت های هوشمند هستند، برخی از نیروی برق به علت اصطکاک به صورت های دیگر انرژی مانند گرما تبدیل می شود. به همین علت هیچ وقت پاوربانک ها اندازه ظرفیت اسمی شان نمی توانند برق رسانی کنند و معمولا در بهترین حالالت شارژرهای همراه حداکثر ۹۰ درصد راندمان دارند.

یعنی اگر شما قصد خرید پاور بانک ۵۰۰۰ داشته باشید، باید بدانید که در بهترین حالت حداکثر ۴۵۰۰ وات می تواند به دستگاه تان برق برساند. و اگر فکر می کنید که ۵۰۰۰ وات نیاز دارید، بهتر است که پاور بانک ۶۰۰۰ خریداری کنید تا با کمبود شارژ باتری مواجه نشوید.

وزن و ابعاد:

از مهم ترین مزایای این دسته پاوربانک ها، وزن و ابعاد شان است. این گروه وزن کمی دارند و به راحتی می توان در کنار گوشی در دست گرفت. همنیطور ابعاد آنها نیز معمولا اندازه یک کف دست و یا کمتر می باشد. با توجه به اندازه کمی که دارند، می توان به راحتی در رفت و آمد و جاهای مختلف از آنها استفاده کرد.

درگاه خروجی: با توجه به ظرفیت کم این نوع پاوربانک ها معمولا دارای یک پورت خروجی می باشند.

به صورت کلی مهم ترین مزیت و ویژگی پاور بانک های ۵۰۰۰ این است که کاملا مناسب استفاده روزانه می‌باشند و بسیار سبک طراحی شده است از قیمت خوبی برخوردارند و به علت طراحی ظریفی که دارند همه جا و هر لحظه می توانند در اختیارتان باشند.
این نوع پاور بانک ها مناسب هدیه دادن به دوستان و آشنایان هستند. همینطور جهت خرید عمده پاور بانک و یا پاور بانک تبلیغاتی این دسته از ظرفیت به علت قیمت های مناسب شان پیشنهاد می شود.

اگر قصد خرید عمده پاور بانک ارزان و با کیفیت را دارید، جهت مشاهده قیمت همکار می توانید داخل سایت از قسمت پنل آن وارد شوید.

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *