صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / آموزش تعمیر هدفون NIA

آموزش تعمیر هدفون NIA

هدفون NIA یکی از پر فروش‌ترین هدفون‌ها در بازار ایران است که اگر خود شما تا به‌حال یکی از آن‌ها را نداشته‌اید، قطعاً این هدفون‌ها را در دست اطرافیان و دوستان خود دیده‌اید.

این نوع هدفون‌ها از قیمت مناسب، تنوع رنگ‌بندی و کیفیت صدای خوبی برخوردار هستند و در اکثر فروشگاه‌های کالاهای دیجیتال یافت میشوند، بنابراین می‌توان این هدفون‌ها را در دسته محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین هدفون‌ها قرار داد و انواع رنگ‌بندی این هدفون‌ها را می‌توانید در سایت تکنوسان مشاهده کنید.

تمامی باتری‌هایی که در ابزار و وسایل مختلف به کار می‌روند، عمر مفیدی دارند و این موضوع تنها محدود به یکسری از وسایل خاص نیست؛ باتری هدفون نیا هم از این قاعده مستثنا نبوده و آن هم عمر مفیدی دارد. اما بعضاً با وقوع برخی موارد، بسیاری از کاربران به اشتباه گمان می‌کنند که خود هدفون خراب شده است در صورتی که چنین نیست. مواردی از این قبیل

  • خاموش شدن هدفون پس از شارژ کامل
  • دیر شارژ شدن یا شارژ نشدن هدفون
  • قطع شدن اتصال با گوشی
  • زود خالی شدن باتری
  • خش خش کردن صدا
  • پخش صدا فقط از یک اسپیکر هدفون

که با راهکارهای ساده می‌توان این مشکلات را مرتفع کرد و مانع از خرید هدفون دیگر شد.

در این مقاله سعی کرده‌ایم آموزش کاملی از مشکلاتی که ممکن است برای هدفون‌های نیا رخ دهد را قرار دهیم تا خودتان بتوانید در صورت مواجهه با این گونه مشکلات هدفون را تعمیر کنید.

در ویدئوهایی که در این مقاله مشاهده می‌کنید صرفا از یک نوع هدفون برای آموزش استفاده شده است ولی از آن‌جا که تقریبا تمامی مدل‌های هدفون NIA مشابه یکدیگر هستند، می‌توان گفت اصول مشابه و مشترکی برای تعمیر دارند.

تعمیر باتری هدفون NIA

در صورت خراب شدن باتری هدفون یا باد کردن باتری هدفون، به راحتی می‌توانید باتری هدفون خود را تعویض کنید و نیازی به تعویض کامل هدفون نیست.

در ویدئوی زیر، نحوه تعویض باتری هدفون NIA آموزش داده شده است.

 

 

در صورت شارژ نشدن هدفون و خراب شدن سوکت هدفون، می‌توانید آموزش زیر را مشاهده کنید.

تعویض سوکت هدفون NIA

 

در صورت قطع و وصل شدن صدا در هدفون، پخش نشدن صدا یا خش خش صدا در هدفون می‌توانید با مشاهده ویدئوی زیر مشکل اسپیکر هدفون خود را برطرف کنید.

تعویض اسپیکر هدفون NIA

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *